m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

 • 1-779-333-67992
 • info@industrybusiness.com
 • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Top

Asmens duomenų apsaugos ir slapukų politika

Sveiki atvykę į svetainę www.litchema.lt (toliau – svetainė). Prisijungdami prie svetainės arba naršydami svetainėje sutinkate, kad perskaitėte, supratote ir be jokių apribojimų ar išlygų sutikote su asmens duomenų ir slapukų valdymo politika (toliau – politika) ir mūsų naudojimo sąlygomis. Atkreipkite dėmesį, kad kitoms „Petrocean Europe“ svetainėms taikomos kitos sąlygos ir asmens duomenų apsaugos politika, todėl rekomenduojame jas atidžiai perskaityti.

Politika siekiama informuoti jus apie teises ir laisves, kuriomis galite pasinaudoti, kai mes naudojame jūsų asmens duomenis, ir aprašomos priemonės, kurių imamės šiems duomenims apsaugoti.

Total S.A yra „duomenų valdytojas“, atsakingas už asmens duomenų, naudojamų svetainei tvarkyti, tvarkymą. Šios tvarkymo operacijos atliekamos pagal galiojančius įstatymus.

1. TVARKYMO TIKSLAS, TEISINIS PAGRINDAS, SAUGOJIMO LAIKOTARPIS IR RINKAMŲ DUOMENŲ RŪŠYS

Kai lankotės svetainėje, jums gali tekti mums pateikti keletą asmens duomenų, tokių kaip vardas ir pavardė, kad galėtumėte naudotis teikiamomis paslaugomis.

Duomenų valdytojas tvarko jūsų asmens duomenis paslaugų teikimo tikslais ir savo teisėto intereso.

Visų pirma, mes galime rinkti kai kuriuos jūsų asmens duomenis išorinės komunikacijos tikslais, kad galėtume atsakyti į jūsų informacijos užklausas.

Mūsų internetinėse formose privalomi laukai pažymėti žvaigždute. Jei nepateiksite atsakymų į privalomus klausimus, negalėsime suteikti Jums pageidaujamos (-ų) paslaugos (-ų).

Jūsų asmens duomenys vėliau nebus tvarkomi tokiu būdu, kuris nesuderinamas su aukščiau ar žemiau surinkimo formomis aprašytais tikslais. Jūsų duomenys saugomi ne ilgiau, nei būtina tvarkymui.

2. DUOMENŲ GAVĖJAI

Jūsų asmens duomenys analizės ir apklausų tikslais gali būti perduodami vienam ar keliems duomenų valdytojo padaliniams arba Litchemos įmonėms ir vienam ar keliems partneriams, nepriklausomiems platintojams ar subrangovams.

Jei paliksite komentarą, kurį ketinate paskelbti internete, mūsų gali tekti paskelbti kai kuriuos jūsų asmeninius duomenis svetainėje. Atsižvelgdami į interneto ypatybes, būtent neribotą paskelbtų duomenų fiksavimą ir į tai, kad sunku arba net neįmanoma kontroliuoti, kaip trečiosios šalys gali naudoti šiuos duomenis, informuojame, kad galite nesutikti su šiuo paskelbimu susisiekę su mumis. kaip paaiškinta toliau 5 straipsnyje.

Bet koks duomenų perdavimas į šalį, nepriklausančią Europos ekonominei erdvei, turi būti vykdomas laikantis galiojančių teisės aktų ir tokiu būdu, kad būtų tinkamai apsaugoti jūsų duomenys.

Šioje svetainėje teikiamų paslaugų tikslais Jūsų duomenys gali būti perduodami gavėjams, esantiems už Europos Sąjungos ribų.

Dėl šios priežasties „Petrocean Europe“ priėmė „Įpareigojančias įmonių taisykles“ (BCR), reglamentuojančias Europos ekonominės erdvės kilmės asmens duomenų perdavimą Grupės viduje.

Duomenų perdavimui, kuriam netaikomas BCR, į šalis, nepriklausančias Europos ekonominei erdvei, suteikiamos kitos garantijos.

Galite paprašyti kopijos susisiekę su mumis, kaip paaiškinta toliau 5 straipsnyje.

3. DUOMENŲ SAUGUMAS IR KONFIDENCIALUMAS

Duomenų valdytojas imasi atitinkamų veiksmų, kad išsaugotų Jūsų asmens duomenų saugumą ir konfidencialumą, įskaitant tam, kad jie nebūtų iškraipyti, sugadinti ar atskleisti neleistiniems tretiesiems asmenims.

4. SLAPUKŲ VALDYMAS

4.1 Principas

Slapukas yra failas, leidžiantis svetainei išsaugoti informaciją, susijusią su jūsų kompiuterio naršymu svetainėje (pvz., apsilankymų skaičius, peržiūrėtų puslapių skaičius ir kt.), kad jūsų apsilankymai svetainėje būtų sklandesni.

Galite bet kada ištrinti kompiuteryje saugomus slapukus, prieštarauti naujų slapukų saugojimui ir gauti pranešimą prieš išsaugant naujus slapukus, pakeisdami savo naršyklės nustatymus vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis („Slapukų tipai, slapukai ir statistika bei nustatymai “).

Atminkite, kad jei pašalinsite slapuką arba nesutiksite, kad slapukai būtų saugomi jūsų įrenginyje, jums gali nepavykti naudotis kai kuriomis svetainės paslaugomis.

4.2 Slapukų tipai, slapukai ir statistika bei nustatymai

Slapukai, kurie gali būti saugomi jūsų serveryje, kai naršote svetainėje, yra slapukai, kurie yra skirti tik elektroniniam ryšiui sudaryti ar palengvinti arba kurie yra griežtai būtini norint suteikti jūsų prašomą paslaugą (kalbos slapukai, prisijungimo slapukai ir pan.), arba statistikos slapukus ar kitus slapukus pagal toliau nurodytas sąlygas.

Kai reikalingi slapukaijūsų sutikimą, kol jie gali būti išsaugoti, prašome jūsų sudaryti šią sutartį naudodami nuorodą „Sužinokite daugiau“, esančią pirmame svetainės, į kurią patenkate, puslapyje.kuriame aiškiai nurodoma, kad toliau naršydami svetainėje sutinkate su šiais slapukais.

Statistiniai slapukai naudojami matuoti apsilankymų skaičių, peržiūrėtų puslapių skaičių, vartotojų aktyvumą svetainėje ir sugrįžimo dažnumą. Naudojamas statistikos įrankis generuoja slapuką su unikaliu identifikatoriumi, kuris saugomas ne ilgiau kaip. Taip pat renkamas jūsų IP adresas, kad būtų galima nustatyti miestą, iš kurio patenkate į svetainę. Tai iš karto po naudojimo anonimizuojama, kad jūsų nebūtų galima identifikuoti kaip fizinį asmenį. Statistinius duomenis apie apsilankymus svetainėje renka paslaugų teikėjas AT Internet ir vėliau perduoda duomenų valdytojui apibendrinta ir anonimizuota forma žiniatinklio sąsajoje, prie kurios jis vienas turi prieigą. Surinkti duomenys neperduodami trečiosioms šalims ir nenaudojami kitais tikslais. Šiuos slapukus galite blokuoti naudodami aukščiau pateiktą „atsisakymo“ procedūrąhttp://www.xiti.com/en/optout.aspx.

4.2.2. Kaip ištrinate slapukus, gaunate pranešimą apie jų saugojimą ar keičiate naršyklės nustatymus?

 • Kaip ištrinti slapukus, jau saugomus jūsų kompiuteryje?
 • Jūsų darbo vietoje;
 • C: diske pasirinkite aplanką Windows;
 • Atidarykite aplanką „laikinieji interneto failai“;
 • Pasirinkite visus failus (CTRL A);
 • Pasirinkite parinktį „Ištrinti“;
 • Kaip pakeisti naršyklės nustatymus, kad būtų atmestas slapukų saugojimas arba būti informuotas apie tai?
 • „Internet Explorer 5“ („Microsoft“) naršyklėje: pasirinkite „Įrankiai“, tada „Interneto parinktys“. Spustelėkite skirtuką „Sauga“, tada „Priskirtas lygis“ ir slinkite žemyn iki skyriaus „Slapukai“. Šalia „Leisti jūsų kompiuteryje saugomus slapukus“ pasirinkite „Prašyti“, kad būtumėte informuoti, arba „Išjungti“, kad atsisakytumėte visų slapukų;
 • Internet Explorer 6, 7 arba 8 (Microsoft) naršyklėje: pasirinkite „Įrankiai“, „Interneto parinktys“, „Privatumas“, tada – norimą taikyti lygį;
 • „Firefox“ naršyklėje: spustelėkite „Įrankiai“ ir pasirinkite „Parinktys“. Skirtuke „Privatumas ir saugumas“ panaikinkite varnelę laukelyje „Priimti slapukus iš svetainių“;„Chrome“ („Google“) naršyklėje: spustelėkite „Tinkinti ir valdyti Google Chrome“ ir pasirinkite „Nustatymai“. Skiltyje „Privatumas ir saugumas“ spustelėkite „Turinio nustatymai“ ir įgalinkite „Blokuoti trečiųjų šalių slapukus“.

5. JŪSŲ TEISĖS / KONTAKTAI

Pagal galiojančius teisės aktus jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos taisyti, ištrinti ir nesutikti, kad jie būtų naudojami. Jūs taip pat turite teisę duoti išankstinį sutikimą dėl rinkodaros ir prieštarauti jai pagal galiojančius teisės aktus. Galite prašyti, kad jums būtų atsiųsti jūsų asmens duomenys ir jūs turite teisę duoti nurodymus dėl jūsų asmens duomenų naudojimo po jūsų mirties. Taip pat galite prašyti apriboti duomenis ir (arba) pateikti pretenziją CNIL (Prancūzijos duomenų apsaugos agentūrai). Užklausai pateikti prašome naudoti kontaktinę formą (https://www.litchema.lt/susisiekite_us_polietilenui_- polipropilenas_polistirenas_pvc_ir_kiti/) arba atsiųskite ją nurodytu adresu

UAB „Litchema”

Savanoriu pr. 166 LT-44149 Kaunas, Lithuania info@litchema.lt